Girls Open 100m IM - Heats (Declared Winners)

09 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Jessica EVERETT9Bexley SC 1:38.50  190 
2.Isabella MORSE9Bexley SC 1:40.94  176 
3.Imogen SULLIVAN9Bexley SC 1:45.71  154 
4.Mariella BRODIE9Bexley SC 1:48.90  140 
5.Jessica FOSH9Bexley SC 1:51.50  131 
6.Paulina GOLEBIOWSKA9Bexley SC 1:51.53  131 
7.Grace FODEN9Bexley SC 1:51.81  130 
8.Drew GOSNELL9Bexley SC 2:04.57  94 
 Romilly HOSKINS9Bexley SC DQ T    

Disqualification Codes

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Lan LE10Bexley SC 1:27.31  273 
2.Lyla LAU11Bexley SC 1:33.49  222 
3.Isabella RICHARDS11Bexley SC 1:35.31  210 
4.Zoe EVERETT11Bexley SC 1:35.69  207 
5.Emily ATKINSON10Bexley SC 1:39.03  187 
6.Hannah OKANLAWON11Bexley SC 1:41.13  175 
7.Phoebe COUZENS11Bexley SC 1:50.75  133 
 Farrah HOSKINS11Bexley SC DNC    
 Aimee LINES11Bexley SC DNC    

12/13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Amelia BRIAN12Bexley SC 1:24.56  300 
2.Molly PETT13Bexley SC 1:32.05  233 
3.Hania RASHED12Bexley SC 1:34.50  215 
4.Josephine MCLAIN13Bexley SC 1:41.07  176 
5.Aulaini OWEN12Bexley SC 1:41.84  172 
6.Demiana HANA13Bexley SC 1:46.04  152 

14/15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Eve LUHMANN14Bexley SC 1:11.66  494 
2.Jodie REST14Bexley SC 1:35.19  211 

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Beth HAWKINS16Bexley SC 1:17.62  389 
2.Grace LANGLEY16Bexley SC 1:20.62  347 
3.Olivia FRYETT19Bexley SC 1:25.47  291 

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Eve LUHMANN14Bexley SC 1:11.66  494 
2.Beth HAWKINS16Bexley SC 1:17.62  389 
3.Grace LANGLEY16Bexley SC 1:20.62  347 
4.Amelia BRIAN12Bexley SC 1:24.56  300 
5.Olivia FRYETT19Bexley SC 1:25.47  291 
6.Lan LE10Bexley SC 1:27.31  273 
7.Molly PETT13Bexley SC 1:32.05  233 
8.Lyla LAU11Bexley SC 1:33.49  222 
9.Hania RASHED12Bexley SC 1:34.50  215 
10.Jodie REST14Bexley SC 1:35.19  211 
11.Isabella RICHARDS11Bexley SC 1:35.31  210 
12.Zoe EVERETT11Bexley SC 1:35.69  207 
13.Jessica EVERETT9Bexley SC 1:38.50  190 
14.Emily ATKINSON10Bexley SC 1:39.03  187 
15.Isabella MORSE9Bexley SC 1:40.94  176 
16.Josephine MCLAIN13Bexley SC 1:41.07  176 
17.Hannah OKANLAWON11Bexley SC 1:41.13  175 
18.Aulaini OWEN12Bexley SC 1:41.84  172 
19.Imogen SULLIVAN9Bexley SC 1:45.71  154 
20.Demiana HANA13Bexley SC 1:46.04  152 
21.Mariella BRODIE9Bexley SC 1:48.90  140 
22.Phoebe COUZENS11Bexley SC 1:50.75  133 
23.Jessica FOSH9Bexley SC 1:51.50  131 
24.Paulina GOLEBIOWSKA9Bexley SC 1:51.53  131 
25.Grace FODEN9Bexley SC 1:51.81  130 
26.Drew GOSNELL9Bexley SC 2:04.57  94 
 Farrah HOSKINS11Bexley SC DNC    
 Aimee LINES11Bexley SC DNC    
 Romilly HOSKINS9Bexley SC DQ T    

Disqualification Codes

UP